Pet Nakil

evcil hayvan taşıma

Pet nakil, pet nakil fiyatları, pet nakil ücretleri

Pet Kargo

pet nakliyat

Pet kargo, pet kargo fiyatları, pet kargo ücretleri

Pet Transfer

pet transfer

Pet transfer, pet transfer fiyatları, pet transfer ücretleri

Havayolu Evcil Hayvan Taşıma

Havayolu, Evcil Hayvan Taşıma, Uçak, Evcil Hayvan Taşımacılığı, Pet Transfer, Pet Nakil, Pet Taşıma, Pet Taksi, Pet Kargo, Kedi Taşıma, Fiyatı, Köpek Taşıma, Ücretleri.

Havayolu ile Yurt İçi Yurt Dışı evcil hayvan taşıma şirketleri arasında pet club transfer şimdiye dek yapmış olduğu Yurtiçi Yurtdışı evcil hayvan taşımacılık işlerdeki başarıları güvenilir uçak kargo evcil hayvan taşımacılığı hizmeti sunmuştur.

İstanbul Havayolu Uçak ile evcil hayvan taşıma şirketi Yurt içi ve Yurtdışına evcil hayvan taşımacılığı özel nakliye aracımız ile İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası bölgelerinden evinizden alıp 7/24 şehirlerarası yurt içine ve Yurtdışına evcil hayvan taşımacılık hizmeti vrmektedir.

Uçak Kargo ile evcil hayvan taşıma hizmetleri asla kusursuz değildir, fakat sevimli evcil hayvanınızın bunu bilmesine gerek yoktur! karmaşık yurtdışı evcil hayvan transfer sürecinde evcil hayvanlarınıza rehberlik ediyor onları yeni evlerinde mutlu bir şekilde bir araya getiriyor müşterilerimizin evcil hayvanınızı kendimizinmiş gibi Taşımaktayız bunun içi evcil hayvan taşıma alanında zirveye ulaştık.

Yurt içi, Yurtdışı uçak kargo ile evcil hayvan taşıma hizmeti verdiğimiz illerimiz İstanbul İzmit Kocaeli Sakarya Düzce Bolu Ankara Konya Kayseri Adana Mersin Yalova Gemlik Mudanya Bursa Bözuyük Eskişehir Afyon Sandıklı Dinar Burdur Uşak Denizli Isparta Bucak Antalya Alanya Kemer Kumluca Finike Demre Kaş Ölüdeniz Fethiye Dalaman Dalyan İçmeler Marmaris Datca Muğla Bodrum Turgutreis Milas Didim Söke Kuşadası Selçuk Aydın Nazilli İzmir Turgutlu Çeşme Alaçatı Menemen Manisa Akhisar Bergama Dikili Balıkesir Soma Ayvalık Akçay Edremit Ayvacık Ezine Çanakkale Lapseki Gelibolu Keşan Malkara Tekirdağ Kumbağ Marmara ereğlisi corlu silivri il ve ilçelerinde uluslar arası evcil hayvan taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Hava yolu Uçak ile Pet Kargo Pet Club Transfer farkıyla uçak kargo pet transfer hizmetini siz değerli hayvan severlerimize Şehirlerarası Uluslararası pet club transfer international.

Pet Club Transfer ekibi farkıyla uçak ile pet transfer hizmetini siz değerli hayvan sever müşterilerimizle buluşturuyoruz. Deneyimli kadromuz ile İSTANBUL ve İZMİR'den özellikle pet nakil aracımız ile hizmet vermediğimiz.

KARADENİZ bölgesindeki Artvin, Rize, Trabzon, Bayburt, Gümüşhane, Giresun, Ordu, Tokat, Amasya, Samsun, Sinop, Çorum, Kastamonu, Bartın, Karabük ve Zonguldak illerine.

DOĞU ANADOLU bölgesindeki Ardahan, Kars, Iğdır, Van, Hakkari, Bitlis, Muş, Erzurum, Erzincan, Tunceli, Bingöl, Elazığ ve Malatya illerine,

GÜNEY DOĞU ANADOLU bölgesindeki Şırnak, Siirt, Batman, Mardin, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep ve Kilis illerine.

İÇ ANADOLU bölgesindeki Sivas, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay ve Kayseri illerine Uçak kargo ile pet nakil hizmeti vermekteyiz.

Marmara, Ege, Akdeniz ve İç Anadolu bölgelerinde nakil aracımızın hizmet verdiği her hangi bir ilden yukarıda belirtmiş olduğumuz illere göndermek istediğiniz evcil hayvanınız adresten teslim alınarak hava alanındaki tüm işlemleri deneyimli personelimiz tarafından yapılarak bulunduğunuz ildeki veya bulunduğunuz ile en yakın hava alanı bulunan ile talebiniz doğrultusunda gönderilmektedir.

Transfer öncesindeki süreç ile ilgili deneyimli personelimiz tarafından sürekli bilgilendirilerek tamamlanması gereken evraklar hakkında yönlendirilerek sürecin en başarılı şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Transfer süreci hakkında sürekli irtibat kurabileceğiniz Pet Club Transfer ekibi güvenli ulaşımın takibini evcil hayvanınız karşı tarafa ulaşana kadar sürdürmekte olup karşılıklı iki tarafı da bilgilendirmektedir.

Transfer sürecinde ekibimizin size belirtmiş olduğu maliyetlere ek olarak maliyet çıkmaması açısından ekibimizin sizlerden talep etmiş olduğu tüm bilgileri eksiksiz olarak iletmenizi özellikle rica ediyoruz... Firma prensibi olarak sonradan fiyat yükseltme politikasını kesinlikle tasvip etmediğimizden dolayı doğru ve eksiksiz bilgiyi Pet Club Transfer ekibimize ilettiğiniz takdirde herhangi bir ek ücret ile karşı karşıya kalmayacağınızı temenni ediyoruz.

Pet Club Transfer ekibinin görüşmelerinizde size ileteceği uçak kargo transfer ücretleri göndermek istediğiniz evcil hayvanınızın belirttiğiniz ildeki adresinizden teslim alınıp hava alanındaki tüm işlemleri gerçekleştirildikten sonra alıcı tarafın belirtmiş olduğu hava alanına ulaşmasına kadar olan süreçteki tüm nakil hizmetini kapsamaktadır.

Uçak kargo ile transferini sağlayabileceğimiz evcil hayvanlar; Kedi, Köpek ve Küçük Ötücü Kuşlar (saka kuşu, muhabbet kuşu, kanarya)'dır.

Aşağıda Bulunan Irka Sahip Köpeklerin Uçak ile Transferi Mümkün Olmamaktadır

Pitbull Terrier, American Pitbull Terrier, Bull Terrier, American Staffordshire Terrier, Japanese Tosa, Dogo Argentino, Fila Brasileiro, Rottweiller, Staffordshire Bull Terrier, Neopolitan Mastiff, Spanish Mastiff, Dogue De Bordeux, Roman Fighting Dog, Bandog, Tosa Inu, Mastiff, Tibetan Mastiff.

Köpek Taşıma

köpek taşıma

Köpek taşıma, köpek taşıma fiyatları, köpek taşıma ücretleri

Kedi Taşıma

kedi taşıma

Kedi taşıma, kedi taşıma fiyatları, kedi taşıma ücretleri

Kuş Taşıma

şehirlerarası kuş taşıma

Kuş taşıma, kuş taşıma fiyatları, kuş taşıma ücretleri